10% Zľava na všetky ponožky s kódom PONKY10
⭐ Sme tu pre vás od roku 2020Poštovné nad 80 € ZDARMAProfesionálny zákaznícky servis
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám! +421 905 877 892 (Po-Pia 8:00 – 19:00)

O nás

Sme tu pre vás od roku 2020.

Kto sme a ako sme prišli na myšlienku obchodíku s hygge tematikou? Radi by sme sa vám predstavili, aby ste „Hygge štýl“ nevnímali len ako ďalší anonymný eshop. Nuž, sme mladý pár z Považskej Bystrice, menšieho mesta, obklopeného krásou prírody. Manínska Tiesňava, Štiavnické vrchy či Súľovské skaly, to všetko máme, takpovediac, na skok.

Obaja sme vyrástli v úzkom kontakte s prírodou. Spojila nás láska k nej a spoločná vášeň k cestovaniu. Spoločne sme už precestovali nejaký ten kilometer, navštívili sme Nórsko, Škótsko, Holandsko, Grécko, Macedónsko, Nemecko, Poľsko, Slovinsko, Taliansko, Wales, Anglicko a aj Izrael. Priznáme sa vám, že častokrát sme spojili naše návštevy krajín aj s koncertami a festivalmi, obaja sme totižto veľkí milovníci hudby.

Naše výlety sme si vždy veľmi užili, oslovila nás exotická atmosféra Izraela, priateľský a pohostinný duch Škótov, či pokojná mentalita severanov. Zo všetkých miest sme si priniesli zážitky a inšpirácie. Viete však čo? Vždy sme boli najšťastnejší, keď sme sa vrátili domov.

Človek môže precestovať každý kút sveta no napokon by sa mal vrátiť tam, kde sa cíti byť doma. Práve pocit domova vnímame ako základnú ingredienciu nášho šťastia. Niekedy sa človek akosi pozabudne a hľadá ten pocit všade, len nie u seba.

Náš obchodík sme založili, aby sme inšpirovali ľudí k budovaniu šťastného a spokojného domova. Dánska filozofia „hygge“ sa nám natoľko zapáčila, že sme sa rozhodli viesť náš eshop práve v jej duchu. V radosti z maličkostí, dôrazu na estetiku a snahu o pocit útulnosti sme si zariadili aj náš prvý spoločný byt.

„Hygge štýl“ je pre nás najmä záľubou. Veľmi nás baví hľadať pre vás zaujímavé a hodnotné produkty, aby sme mohli rozširovať náš sortiment. Naším najdôležitejším kritériom je samozrejme kvalita no aj etika výroby. Uprednostňujeme malých, regionálnych výrobcov, pretože vidíme, ako sa ich láska k poctivej tvorbe  odráža v každom produkte a napokon môže pôsobiť aj u vás, doma.

Keďže hygge nie je len o materiálnych veciach, rozhodli sme sa písať pre vás aj zaujímavý blog s inšpiratívnymi myšlienkami, ale aj kreatívnymi nápadmi. Tie si môžete spolu s nami skúsiť vytvoriť a skrášliť tak váš domov.

Budeme sa veľmi tešiť, ak sa vám produkty a články v našom eshope budú páčiť a potešia nás aj vaše recenzie či fotky.  

Close formulár

Prihlásenie

Ešte nemáte svoj účet? Vytvorte si ho.

Už máte svoj účet?

Ešte nemáte svoj účet? Prihláste sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.

alebo sa prihláste cez

alebo sa zrýchlene zaregistrujte cez